Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. twitter.com/GDDKiA_Szczecin
Fot. twitter.com/GDDKiA_Szczecin
Fot. twitter.com/GDDKiA_Szczecin
Fot. twitter.com/GDDKiA_Szczecin
Jeszcze co najmniej przez kilkanaście godzin zablokowana będzie jedna z łącznic na szczecińskim węźle Klucz. Chodzi o jadących od strony Gorzowa w kierunku Kołbaskowa.
Utrudnienia w tej części S3 i A6 wynikają z przewrócenia się cysterny, która przewoziła paliwo - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie. Dodaje, że do usuwania skutków tego zdarzenia potrzebny będzie specjalistyczny sprzęt, który jedzie aż z Koszalina.

- Cała łącznica została zablokowana. Został wprowadzony objazd przez węzeł Podjuchy. Kierowcy jadący od strony Gorzowa muszą zjechać w kierunku na Świnoujście i następnie na węźle Podjuchy zawrócić i pojechać w kierunku Kołbaskowa - mówi Grzeszczuk.

Rzecznik szczecińskiej GDDKiA dodał, że teraz pojazd będzie musiał zostać podniesiony przez specjalistyczny dźwig. Zabezpieczone zostaną też zbiorniki paliwa w przewróconej cysternie.

- Do zdarzenia doszło w zasadzie już na wiadukcie obiektu nad autostradą A6, natomiast całe szczęście nie nad samą jezdnią, tylko już w części bliżej przyczółka - dodaje Mateusz Grzeszczuk.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie, wypompowanie paliwa z leżącej cysterny i jej podniesienie potrwa co najmniej kilkanaście godzin.
Utrudnienia w tej części S3 i A6 wynikają z przewrócenia się cysterny, która przewoziła paliwo - mówi Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Szczecinie.
Rzecznik szczecińskiej GDDKiA dodał, że teraz pojazd będzie musiał zostać podniesiony przez specjalistyczny dźwig.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty