Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

źródło fot.: www.pixabay.com/photo-688566 (domena publiczna)
źródło fot.: www.pixabay.com/photo-688566 (domena publiczna)
Ogromne korki na trasach dojazdowych w kierunku pasa nadmorskiego.
Godzina 13:49
Ogromne problemy na Autostradzie A6. - Między węzłem Kijewo a węzłem Dąbie kolizja czterech aut na lewym pasie w stronę morza. Jest ogromny zator - powiedział nasz Słuchacz.

Ten zator obecnie sięga pięciu kilometrów. Kierowcom jadącym od strony Gorzowa w kierunku pasa nadmorskiego zalecamy trasę alternatywną przez Pyrzyce, Stargard i Maszewo.

Godzina 13:00
Dwóch godzin sięga obecnie czas oczekiwania na dojazd do karsiborskiej przeprawy promowej w Świnoujściu. Mimo, iż kursują obecnie trzy promy, to kolejka - zarówno po stronie wyspy Uznam, jak i po stronie wyspy Wolin - sięga co najmniej kilometra.

Kłopoty z płynną jazdą kierowców także na Autostradzie A6. Prawie czterokilometrowy korek widoczny jest dla jadących od węzła Rzęśnica w kierunku węzła Kijewo. Problemy także na drodze S3. Dojeżdżając do węzła Klucz, stoimy w korku sięgającym dwóch kilometrów.

Godzina 12:00
Dwukilometrowy zator jest widoczny już przy dojeździe drogą S3 do węzła Klucz.
Kolejny dwukilometrowy na Autostradzie A6 jadąc od węzła Kijewo w kierunku węzła Rzęśnica.

Kłopoty z płynną jazdą także na drodze między Kołobrzegiem, a Szczecinem. - Na drodze S6 w kierunku na Goleniów między Olchowem, a Kikorzami samochód jest w rowie - mówi słuchacz.

Utrudnienia także na karsiborskiej przeprawie promowej w Świnoujściu, gdzie czas oczekiwania na wjazd na prom, to co najmniej godzina.
Kłopoty z płynną jazdą także na drodze między Kołobrzegiem, a Szczecinem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty