Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk[Radio Szczecin]
Spektakle, koncerty, czerwony dywan i błysk fleszy, ale przede wszystkim odciski dłoni znanych i lubianych artystów. To musi oznaczać tylko jedno - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach.
W tym roku jubileuszowy, bo już 25. A wszędzie gdzie "dzieje się" jest też Radio Szczecin. I tym razem nie będzie inaczej!

W tym roku, z racji jubileuszowej odsłony festiwalu, świętowania będzie co niemiara, bo w czterech weekendowych odsłonach. Ta pierwsza wystartowała wczoraj i potrwa do niedzieli. Dziś będziemy tam i my!

Od godz. 10:00 do 15:00 będziemy nadawać "Aktywną Sobotę" prosto z Międzyzdrojów z okolicy Alei Gwiazd. A tam swoje dłonie odcisną Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Maciąg, Przemysław Sadowski, Henryk Talar, Lesław Żurek i Michał Milowicz. - Kochani, słuchajcie Radia Szczecin, bo warto, gdyż dowiadujecie się o tym, czego nikt nie wie - zapowiada Michał Milowicz.

Radio Szczecin będzie relacjonować wszystko, co dzieje się na miejscu. Także zapraszamy was do naszego wakacyjnego studia, gdzie szykujemy dla was letnią strefę relaksu.
Relacja Anny Łukaszek [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty