Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Poseł Prawa i Sprawiedliwości komentuje sytuację na granicy Polski z Białorusią: Dopóki temat będzie rezonował w Polsce, podbijany przez opozycję i część mediów, dopóty Łukaszenka będzie prowadził swoją operację ściągania imigrantów - oceniał w "Rozmowach pod Krawatem" Leszek Dobrzyński.
Polityk przekonywał, że gdy polskie władze mają poparcie Unii Europejskiej w sprawie działań na granicy - tak "opozycja totalna" w imię wojny z PiS, nie dba o polską rację stanu.

- Myślę, że Łukaszenka nie odpuści, dopóki ten temat będzie miał rezonans. Propaganda Łukaszenki ma w Polsce bardzo dobre pudło rezonansowe w postaci totalnej opozycji i wspierających ją mediów - powiedział Dobrzyński. - Dopóki to będzie i dopóki nie będziemy stanowić całości i będzie widać, że w Polsce można rozgrywać swoje karty; dopóki będzie widać, że można Polaków na tym temacie podzielić, zdezintegrować, wprowadzić zamęt, to będzie to kontynuowane.

Dobrzyński ostatnio był na Litwie, tam również imigranci próbują forsować granicę od białoruskiej strony. Jak podkreślał poseł PiS, u naszych sąsiadów jest "pełna jedność" w sprawie ochrony granicy. I, podobnie jak w Polsce także na Litwie, powstanie zapora przeciwko nielegalnej imigracji.
Dopóki temat będzie rezonował w Polsce, podbijany przez opozycję i część mediów, dopóty Łukaszenka będzie prowadził swoją operację ściągania imigrantów - oceniał w "Rozmowach pod Krawatem" Leszek Dobrzyński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty