Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Trwają zmagania artystów podczas turnieju Pekao Szczecin Open w Szczecinie. Na miejscu można spotkać m.in. Mariusza Kałamagę, Macieja Dowbora i Przemysława Sadowskiego.
Część z tych rozgrywek relacjonowaliśmy dziś w Aktywnej Sobocie. Jak przyznają uczestnicy, walka jest zacięta.

Jak przyznają uczestnicy, walka jest zacięta. - To jest fantastyczne w tym sporcie, w tej naszej zabawie, że my jesteśmy wszyscy kolegami - bawimy się razem, imprezujemy, żartujemy itd. Jednak, kiedy wychodzimy na kort, to stajemy się rywalami w sporcie - mówi Przemysław Sadowski.

- Idę na finał i na zwycięstwo. Jest tutaj kilku odwiecznych rywali. W tym roku pojawił się np. Maciej Dowbor, który właśnie gra ćwierćfinał z Mariuszem Kałamagą - dodaje Jacek "Mezo" Mejer.

- Ta atmosfera tutaj w Szczecinie jest kosmiczna. Szczecińska publiczność zna się na tenisie - przekonuje Maciej Dowbor.

- Z grupy wyszedłem, dla mnie to jest sukces. Ogólnie wcześniej dostawałem wciry od wszystkich, a teraz już niektórych potrafię zaskoczyć - dodaje Mariusz Kałamaga.

W Tenisowym Turnieju Artystów udział wzięło niemal 30 znanych aktorów, kabareciarzy i muzyków. Finał tych zmagań już niedzielę po godz. 10:00.
Relacja Pauliny Sawickiej [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty