Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Anna Mieczkowska. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Anna Mieczkowska. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Nieznana osoba grozi śmiercią prezydent Kołobrzegu. Anna Mieczkowska obawia się o swoje życie. Prezydent otrzymała anonimową wiadomość na służbową skrzynkę e-mailową.
Jak zaznacza Anna Mieczkowska, treść e-maila była bardzo brutalna. - Ten e-mail mnie zmroził, ponieważ ktoś napisał, że chce mnie pozbawić życia. To dla mnie bardzo trudne, ponieważ pracuję i codziennie spotykam się z różnymi ludźmi. Chodzę na spotkania, organizuję konsultacje. Jestem bardzo aktywna i nie chciałabym rezygnować z tej aktywności. Z drugiej strony mam świadomość, że muszę zachowywać wszelką ostrożność, bardziej niż kiedykolwiek - powiedziała Mieczkowska.

O kierowanych w jej stronę groźbach poinformowała na Facebooku. W komunikacie można przeczytać: "Groźba śmierci i brutalne wyzwiska. Maila z takimi pogróżkami otrzymałam anonimem przesłanym na moją skrzynkę pocztową. Dzielę się z Wami tą informacją, gdyż pragnę podkreślić, że ta próba przestraszenia mnie nie będzie miała wpływu na moją pracę, czy też na moją otwartość w kontaktach z Wami" - napisała prezydent.

W kołobrzeskim Urzędzie Miasta wprowadzono zaostrzone środki ostrożności.

Anna Mieczkowska poinformowała też, że sprawę gróźb zgłosiła policji. Karolina Seemann z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu potwierdziła, że takie zgłoszenie rzeczywiście wpłynęło, a obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia autora wiadomości.
Relacja Przemysława Polanina.
Relacja Przemysława Polanina.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty