Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Dobrze zorganizowany zespół, ze skutecznym napastnikiem i stabilną organizacją gry w obronie. Poprosiliśmy Roberta Kolendowicza, asystenta trenera Kosty Runjaicia o charakterystykę zespołu NK Osijek.
W czwartek wieczorem piłkarze Pogoni Szczecin rozegrają rewanżowy mecz II rundy Ligi Konferencji Europy.

Zdaniem Kolendowicza, Portowcy mają szansę na zwycięstwo. Trzeba tylko wyciągnąć wnioski z pierwszego starcia obu zespołów.

- Jest to zespół dobrze zorganizowany, dobrze broniący, który potrafi się bardzo skutecznie bronić. Mieli w Chorwacji jeszcze więcej czystych kont niż my w Polsce. Ważną postacią jest dla nich kapitan Mile Skoric, który wrócił po Euro i w meczu z nami grał tak samo, jak László Kleinheisler, który był na Euro. Meczem, tym pierwszym z nami, zainaugurowali sezon. To zespół zorganizowany, z indywidualnościami i silnym napastnikiem - Ramónem Miérezem - tłumaczy Kolendowicz.

Mecz Pogoni Szczecin z NK Osijek wystartuje o godzinie 21:00. Starcie będziemy relacjonować na naszej antenie. W Chorwacji jest duet dziennikarzy Radia Szczecin - Bartłomiej Czetowicz oraz Kamil Nieradka.
- Meczem, tym pierwszym z nami, zainaugurowali sezon. To zespół zorganizowany, z indywidualnościami i silnym napastnikiem - Ramónem Miérezem - tłumaczy Kolendowicz.
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty