Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Michał Jach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Michał Jach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Testem wiarygodności dla "Polskiego Ładu" jest dotychczasowe pięć lat rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówił w "Rozmowach pod Krawatem" poseł PiS Michał Jach.
Zwracał też uwagę, że PiS potrafi wyciągać wnioski z niepowodzeń, czego wyrazem jest przykładowo nowa propozycja 100 tysięcy złotych wkładu własnego na kupno mieszkania.

- Tak, jak szliśmy odpowiedzialni w 2015 roku z programem Prawa i Sprawiedliwości, tak obecny program będzie konsekwentnie realizowany przez premiera, przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zgoda, że z mieszkaniami mieliśmy problemy i uczciwie powiedział to premier Morawiecki. Nie ukrywamy. Są rzeczy, które zrealizowaliśmy. Nie zawsze wszystko uda się, jak się zaplanuje. Takie jest życie - powiedział Jach.

Poseł Michał Jach zwracał uwagę, że prezentując Polski Ład, PiS przedstawił też dokładne wyliczenia, jak i skąd będą finansowane jego założenia. Do 2030 roku ma to być 650 miliardów złotych.
Testem wiarygodności dla Polskiego Ładu jest dotychczasowe pięć lat rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówił w "Rozmowach pod Krawatem" poseł PiS Michał Jach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty