Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Będzie dodatkowa komunikacja miejska dla kibiców wracających z meczu Pogoni Szczecin. Dostawione autobusy pojawią się m.in. na trasie linii 67, 86 czy pospiesznej A.
Odjazdy planowane są z ulicy Mickiewicza i Witkiewicza w kilku kierunkach - mówi Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin. - Wszyscy, którzy mają bilety na mecz Pogoni, zgodnie z obowiązującą uchwałą Rady Miasta, mogą podróżować bezpłatnie komunikacją miejską w dniu meczu, dlatego po spotkaniu można się udać w kierunku ulic: Witkiewicza i Karłowicza.

Wszystkie przystanki na trasach będą „na żądanie”, wyłącznie dla osób wysiadających. Odjazd autobusów będzie się odbywał po meczu, na polecenie służb Nadzoru Ruchu.

Dodatkowa komunikacja zostanie wprowadzona dla autobusów:
- DODATEK MECZOWY Stocznia Szczecińska - z Mickiewicza do Stoczni Szczecińskiej na trasie linii 67
- DODATEK MECZOWY Dworzec Główny - z ulicy Mickiewicza do Dworca Głównego na trasie linii 527
- DODATEK MECZOWY Plac Rodła - z ulicy Witkiewicza do Placu Rodła po trasie linii 86
- DODATEK MECZOWY Kijewo - z ulicy Witkiewicza trasą Jagiellońska - al. Piastów - pl. Kościuszki - Brama Portowa dalej do osiedla Słoneczne trasą linii B i dalej ul. Handlową do przystanku Kijewo
- DODATEK MECZOWY Osiedle Bukowe - z ulicy Witkiewicza trasą Jagiellońska - al. Piastów - pl. Kościuszki - Brama Portowa dalej do Osiedla Bukowe trasą linii A
Odjazdy planowane są z ulicy Mickiewicza i Witkiewicza w kilku kierunkach - mówi Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty