Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Magdalena Kochan. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Magdalena Kochan. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie ma powodów do wewnętrznych zmian w Platformie Obywatelskiej, mamy program i go zrealizujemy, o ile dotrwamy do roku 2023 - mówiła w "Rozmowach pod Krawatem" senator PO Magdalena Kochan.
Apelowała też, żeby o opozycję się nie martwić, a skupić się na "problemach rządzących". Pytaliśmy o słabnące sondaże PO, która zaczyna przegrywać z Polską 2050 Hołowni. Senator Kochan odpowiadała, że PO jest centrową partią "potrzebną obywatelom".

- Nie sytuacja na opozycji winna nam zajmować nasze głowy i myśli, a bardziej zajmowałabym się tymi, którzy mają potężne kłopoty a rządzą - powiedziała Kochan.

- Każdy chciałby, żeby istniała konstruktywna opozycja - mówił prowadzący program Piotr Cywiński.

- Program Platformy Obywatelskiej z 2011 roku na zasadzie "kopiuj-wklej" w swój program włożył rząd Zjednoczonej Prawicy. Te programy będą oczywiście wdrażane w życie i mam wielką nadzieję, wygramy wybory, jeśli do 2023 roku dotrwamy - powiedziała Kochan.

Pytaliśmy też o dane, według których z PO odeszła połowa członków. W odpowiedzi senator Kochan po raz kolejny podkreślała, że nie należy się martwić o opozycję i skupić na poczynaniach rządzących.
Senator Kochan odpowiadała, że PO jest centrową partią "potrzebną obywatelom".

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty