Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Nawet 17 stopni Celsjusza mrozu pokażą w nocy termometry w regionie.
Tak może być m.in. w powiecie drawskim, szczecineckim i wałeckim - ostrzegają meteorolodzy.

Najcieplej będzie w Świnoujściu, gdzie temperatura wyniesie -4 stopnie Celsjusza. Wiatr będzie umiarkowany.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed silnym mrozem w całej Polsce. Miejscami temperatura może spaść nawet do minus 25 stopni Celsjusza. Synoptycy prognozują też mróz i śnieg w niemal całej Polsce.

Anna Adamkiewicz z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa mówi, że niska temperatura - szczególnie na wschodzie - utrzyma się przez najbliższe dni. - Warto uważać na siebie i bliskich, odpowiednio się ubierać, uważać na drodze - mówi Adamkiewicz.

Rzeczniczka Rządowego Centrum Bezpieczeństwa zaapelowała również, o pomoc osobom w potrzebie. - Jeżeli widzimy kogoś na ulicy, kto jest nieprzytomny, śpi na przystanku lub przebywa w nieogrzewanym pomieszczeniu, wykonajmy telefon na numer alarmowy 112 , bo możemy komuś uratować życie - apeluje Adamkiewicz.

Ostrzeżenia pogodowe pierwszego najniższego stopnia przed śniegiem i mrozem obowiązuje między na południowym-wschodzie województwa zachodniopomorskiego. Oprócz tego mróz i marznące opady mogą wystąpić w całym kraju.
Anna Adamkiewicz z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa mówi, że niska temperatura - szczególnie na wschodzie - utrzyma się przez najbliższe dni.
Rzeczniczka Rządowego Centrum Bezpieczeństwa zaapelowała również, o pomoc osobom w potrzebie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa31czwartek01piątek02sobota03niedziela04

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty