Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Pełnowymiarowy parkiet do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, trybuny dla około 300 kibiców, profesjonalna tablica wyników czy też sala do tenisa stołowego - tak wyglądać będzie nowa hala sportowa przy Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie.
Obiekt od 2019 roku powstaje w miejscu dawnego parkingu szkolnego. Jako jeden z nielicznych będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną.

Z nowej hali sportowej przy ulicy Racibora uczniowie będą mogli skorzystać prawdopodobnie już na początku stycznia - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy miasta ds. inwestycji.

- Jesteśmy na etapie prac wykończeniowych, trwa układanie wykładzin, prace porządkowe i montaż siedzisk na trybunach. Montujemy też sprzęt sportowy. Zakładamy, że w najbliższych tygodniach faktycznie te roboty powinny się zakończyć, czyli mniej więcej do końca roku, obiekt powinien być już zgłoszony do odbiorów. Faktycznie zakładam, że na początku roku uczniowie z tego obiektu będą mogli już korzystać - tłumaczy Zieliński.

Koszt budowy nowej hali sportowej to kwota prawie 20 milionów złotych.
- Zakładamy, że w najbliższych tygodniach faktycznie te roboty powinny się zakończyć, czyli mniej więcej do końca roku, obiekt powinien być już zgłoszony do odbiorów. Faktycznie zakładam, że na początku roku uczniowie z tego obiektu będą mogli już korzystać - tłumaczy Zieliński.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06poniedziałek07wtorek08środa09czwartek10piątek11sobota12niedziela13poniedziałek14wtorek15środa16czwartek17piątek18sobota19niedziela20poniedziałek21wtorek22środa23czwartek24piątek25sobota26niedziela27poniedziałek28wtorek29środa30czwartek31piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty