Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Witold Dąbrowski nie jest już przewodniczącym komisji ds. bezpieczeństwa publicznego i praworządności, a Maciej Ussarz wiceprzewodniczącym komisji rewizyjnej Rady Miasta Szczecin. To efekt rezygnacji, jakie w poniedziałek złożyli pisemnie radni Prawa i Sprawiedliwości.
Jest to także forma protestu przeciwko działaniom rządzącej w Szczecinie koalicji Bezpartyjnych oraz Koalicji Obywatelskiej - mówiła radna Stefania Biernat, która zrezygnowała z funkcji wiceprzewodniczącej komisji ds. bezpieczeństwa publicznego i praworządności.

- Jestem proszę państwa już w czwartej kadencji. Nigdy nie było tak, jak w tej kadencji się zdarzyło. Koalicja inaczej mówi, demokracja u nich jest w słowach, a nie w działaniach. Mówi inaczej, a na drugi dzień robi co innego. Dalej po prostu jako funkcyjni nie możemy pracować. Ale będziemy pracować dla dobra, we wszystkich komisjach - mówiła Biernat.

Radni Prawa i Sprawiedliwości zapowiedzieli także, że nie będą wskazywać żadnej kandydatury na stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Miasta.
Jest to także forma protestu przeciwko działaniom rządzącej w Szczecinie koalicji Bezpartyjnych oraz Koalicji Obywatelskiej - mówi radna Stefania Biernat, która zrezygnowała z funkcji wiceprzewodniczącej komisji ds. bezpieczeństwa publicznego i praworządności.

Dodaj komentarz 10 komentarzy

Nie ci to będą inni żadna strata !
A ja myslałem żo to wypowiedz o partii rzadzacej, ale jest takie przysłowie o słomce w oku..................
Dzisiaj Radio Szczecin chce chyba pobić rekord o nie wspomnianych konferencjach Ministra Sprawiedliwości. Dziś już miał dwie a stronie radia cisza. O naradzie wierchuszki partyjnej na Nowogrodzkiej też cisza. Cóż, widocznie są ważniejsze informacje z kraju jak możliwy rozpad koalicji i przedterminowe wybory.
mój Boże, jaka strata, .....cztery kadencje.....tyle wniosków złożonych do planu inwestycyjnego... co do dalej będzie z naszym kochanym miastem ???
I kto na tym stracił?
Dramat , miasto upadnie ....
pomijając wszystkich kpiarzy mamy w mieście dramat pod dyktaturą zależnego od Nitrasa, marionetkowego Króla Szpinakowego Pałacu.
Oczywiście jak PiS rządził z Krzystkiem to dramatu nie było...
I znowu bezpartyjni mieszają
Tak a'propos fajna nazwa partii, idealna dla plebsu, może nawet ktoś wierzy że oni są faktycznie bezpartyjni ha ha ha ha
Bezpartyjni są tak samo bezpartyjni, jak zjednoczona prawica prawicą, ale pelikany łykają wszystko co w TV usłyszą

Też pewnie nikogo nie dziwi, jakim cudem zjednoczona prawica się rozpada, nie zgadzając na tle gospodarczym...
Jarek wraz ze spurek poprowadzili przyjaciół z ko, ale Kowalski z Nowakiem dalej będą myśleli że reprezentują dwa obozy ha ha ha ha ha
Szczecin upada. Miasto jest bardzo źle zarządzane i zadłużane na potęgę.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty