Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Trzeba rezerwować termin, aby załatwić sprawę w szczecińskim magistracie - to w związku z zagrożeniem epidemicznym.
Zarejestrować się można na dwa sposoby - telefonicznie lub za pośrednictwem specjalnej platformy uruchomionej w poniedziałek w południe - mówi Dariusz Sadowski z Urzędu Miasta Szczecin.

- Tylko i wyłącznie osoby, które wcześniej umówiły się czy to właśnie przez telefon, czy to przez internet będą mogły do magistratu przyjść i załatwić swoją sprawę. Nie jestem w stanie zagwarantować, że uda się to za pierwszym razem czy za drugim, ale proszę próbować. Na pewno w końcu się uda - tłumaczył Sadowski.

Nie wszyscy, ustawiający się w kolejce pod urzędem, są jednak tak optymistycznie nastawieni do internetowej i telefonicznej rezerwacji.

- Bardzo trudno się dodzwonić. - Od rana dzwoniłam kilka razy, nikt nie odbiera. - Dokumentację mam, i tak latam. - Nie odebrał nikt w ogóle. Widzi pan, teraz dowód już mam do odebrania parę dobrych dni - mówili szczecinianie.

Takie same zasady obowiązują również w filii Urzędu Miasta na Prawobrzeżu.
- Nie jestem w stanie zagwarantować, że uda się to za pierwszym razem czy za drugim, ale proszę próbować. Na pewno w końcu się uda - tłumaczył Sadowski.
Relacja Jakuba Żelepienia [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty