Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Marek Jakubiak. Fot. Archiwum prywatne
Marek Jakubiak. Fot. Archiwum prywatne
Chciałbym Polskę poważną, a nie fajną - mówił w "Popołudniowej Przeplatance" Radia Szczecin kandydat na prezydenta kraju, który odpadł w I turze wyborów - Marek Jakubiak.
Jego zdaniem, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski prezentuje niekonsekwencję w swoich działaniach. - Pan Rafał Trzaskowski jest ambasadorem tej nowo europejskiej myśli liberalnej, która nie odróżnia mężczyzny od kobiety; która armię europejską buduje na bazie teorii dwóch korpusów nieuzbrojonych. Oni po prostu chcą, żeby było fajnie. Ja chciałbym poważną Polskę, a nie fajną - powiedział Jakubiak.

W poniedziałek odbyły się "debaty" przedwyborcze obu kandydatów na urząd Prezydenta RP. Andrzej Duda w Końskich a Rafał Trzaskowski w Lesznie odpowiadali na pytania związane z planami na następnych pięć lat. Te nietypowe wydarzenia można było śledzić w telewizji oraz internecie.
Zdaniem Marka Jakubiaka, kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski prezentuje niekonsekwencję w swoich działaniach.

Dodaj komentarz 7 komentarzy

To oczywiste, że nikt nie chce uśmiechniętej Polski, czyli takiej, w której spadkobiercy reżimu komunistycznego śmieją się prawdziwym Polakom w twarz, tylko takiej, która jest dumna ze swojego dziedzictwa historycznego, kulturowego, religijnego i umacnia poczucie patriotyzmu, właśnie ze względu na te fundamentalne wartości, z tradycyjną rodziną na czele.
serio, Jakubiak? Serio? Taką bgoojczyźniano- brunatno-pogrzebową???
Taką, w której bawić mogą się tylko pany u władzy, a ciemny lud ma zasuwać za miskę ryżu i dziękować za datki płynące od Partii, której członkowie kradną nabijają sobie kabzy i dla niepoznaki przepisują wszystko na żony i pociotków??? W której kumple-przestępcy są ułaskawiani i wstępują w szeregi władzy, a dzieci wykorzystywane są przez zwyrodniałych zapijaczonych tatusiów-pedofilów, których władza nie pochwala, ale rozumie, bo to rodzinna sprawa??? A wszystkiemu pleban przyklepuje, bo wizją piekieł trzyma ciemny lud w ryzach, a na plebaniach ubogaca ich pociechy???
Takiej Polski chcesz??? Tak na trzeźwo???
Jednak chorąży nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu...
Panie Janie Nowak, no przecież MJ powiedział, że TAKIEJ Polski nie chce. Że Polska, jaką tworzył Trzakoki i jego koledzy z PO mu nie odpowiada. "Nie" dla powrotu do władzy chłopców w krótkich spodenkach.
O Trzaskowskim: Jeśli kogoś, wspólnie ,popierają Rosati,Cimoszewicz,Kwaśniewski,Borowski,Michnik i Wałęsa TO POLAK POWINIEN SIĘ OD NIEGO TRZYMAĆ Z DALEKA.
Oj panowie, jeśli kogoś wspólnie popierają Morawiecki, Kaczyński, Szumowski, Szydło, Bielan, Kurski - to też mi świętością nie pachnie za grosz...
alternatywa
DUDA
2O2O
!!!!!!!!!

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty