Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Dobra wiadomość dla uziemionych w domach miłośników natury. Do lasu wstęp wzbroniony, ale jego namiastkę znajdziemy w internecie.
Lasy Państwowe m.in. na swoim facebookowym profilu codziennie budzą internautów świergotem ptaków albo relacją wprost z natury.

Las możecie poczuć w zaciszu Waszego domu - codziennie o 6 rano na fanpage'u znajdziecie posty z odgłosami natury. W poniedziałek np. budziła nas pliszka siwa.

A raz w tygodniu, w poniedziałek, "Zdobek" czyli leśnik Zdobysław Czarnowski robi relację prosto z lasu. - Cześć wszystkim, spodziewałam się, że będzie trochę cieplej. Dzisiaj jesteśmy przy mojej leśniczówce, tutaj mamy starą stodołę ze skrzynkami lęgowymi dla szpaków. Nie wiem czy słyszycie, ale śpiewa tu dziś od groma ptaków - opowiadał Czarnowski.

W lesie nie można przebywać do 11 kwietnia. Ten termin może zostać jednak przedłużony.
Las możecie poczuć w zaciszu Waszego domu - codziennie o 6 rano na fanpage’u znajdziecie posty z odgłosami natury. Tutaj usłyszycie pliszkę siwą. .
- Cześć wszystkim, spodziewałam się, że będzie trochę cieplej. Dzisiaj jesteśmy przy mojej leśniczówce, tutaj mamy równie starą stodołę ze skrzynkami lęgowymi dla szpaków. Nie wiem czy słyszycie, ale śpiewa tu od groma ptaków - opowiadał Czarnowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty