Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
25.10. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
24.10. Artur Łącki - Platforma Obywatelska
23.10. Bartłomiej Sochański - Prawo i Sprawiedliwość
22.10. Krzysztof Soska - zastępca prezydenta Szczecina
21.10. Edyta Łongiewska - Wijas - Koalicja Obywatelska
18.10. Płk Grzegorz Kaliciak - dowódca 14 Zachodniopomorskiej Brygady WOT
17.10. Marek Gróbarczyk - Prawo i Sprawiedliwość
16.10. Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliowść / Solidarna Polska
15.10. Michał Przepiera - zastępca prezydenta Szczecina
14.10. Dr hab. Piotr Chrobak - politolog
11.10. Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
10.10. Kazimierz Drzazga - Prawo i Sprawiedliwość
09.10. Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
07.10. Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
04.10. Magdalena Zarembska Kulesza - Zachodniopomorski Kurator Oświaty
03.10. Mieczysław Jurek - Przewodniczący NSZZ Solidarność Pomorze Zachodnie
02.10. Dariusz Olech - Konfedracja
01.10. Sławomir Gadomski - wiceminister zdrowia
30.09. Zbigniew Ziobro - Minister Sprawiedliwości
27.09. Elżbieta Jabłońska - Koalicja Obywatelska
26.09. Grażyna Anna Sztark - senator niezrzeszona
25.09. Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
24.09. Wojciech Wardacki - Prezes Grupy Azoty i Zakładów Chemicznych Police
23.09. Beata Kempa - Solidarna Polska/Prawo i Sprawiedliwość
20.09 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
19.09 Justyna Łyjak - Prawo i Sprawiedliwość
18.09 Piotr Słomski - KWW PSL - Koalicja Polska
17.09 Artur Łącki - Platforma Obywatelska
16.09. Krzysztof Zaremba - Prawo i Sprawiedliwość
13.09. Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
12.09 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
11.09. - Teresa Kalina - Platforma Obywatelska
10.09. Prezydent Szczecina Piotr Krzystek - Bezpartyjni
09.09 - Arkadiusz Czarnecki - Wiosna
06.09 Marek Gróbarczyk - Prawo i Sprawiedliwość
05.09 Dawid Krystek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
04.09 - Maciej Kopeć - Prawo i Sprawiedliwość
03.09. Stefania Biernat - Prawo i Sprawiedliwość
02.09 - Marcin Bedka - Konfederacja
29.08 Maciej Kopeć - wiceminister edukacj narodowej PiS
28.08 Przemysław Słowik - Koalicja Obywtelska / Nowoczesna
27.08 Artur Szałabawka - poseł Prawa i Sprawiedliwości
26.08 Dariusz Wieczorek Sojusz Lewicy Demokratycznej
23.08. Edward Kosmal - Prawo i Sprawiedliwość
22.08 dr Waldemar Urbank - rektor WSH TWP w Szczecinie
21.08 Michał Jach - poseł Prawa i Sprawiedliwości
20.08 Katarzyna Kotula - Wiosna Roberta Biedronia
19.08 Arkadiusz Litwiński - były poseł PO/kandydat do Sejmu PiS
16.08 Leszek Dobrzyński - poseł Prawa i Sprawiedliwości
14.08 Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
13.08 Daniel Wacinkiewicz - zastępca prezydenta Szczecina, Bezpartyjni
12.08 Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedliwość
9.08 Marcin Palade - politolog
8.08 Krzysztof Zaremba - Prawo i Sprawiedliwość
7.08 Arkadiusz Marchewka - Platforma Obywatelska
6.08 Maria Ilnicka-Mądry - Bezpartyjni
5.08 Maciej Kopeć - wiceminister edukacji narodowej
2.08 Andrzej Kostyra - dziennikarz sportowy Super Expressu i Polsatu Sport
1.08 Major Zbigniew Piasecki ps. "Czekolada" - żołnierz AK i harcerz Szarych Szeregów
31.07 Bazyli Baran - Koalicja Obywatelska
30.07 Ks. Mariusz Wencławek - salezjanin, organizator Męskiego Różańca w Szczecinie
29.07 Rafał Mucha - Prawo i Sprawiedliwość
2345678