Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
07.05.20 Marcin Palade - politolog
06.05.20 Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
05.05.20 Artur Nycz - Platforma Obywatelska
04.05.20 Daniel Wacinkiewicz- zastępca prezydenta Szczecina Bezpartyjni
30.04.20. Michał Woś - minister środowiska
29.04.20. Marcin Biskupski - Platforma Obywatelska
28.04.20. Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
27.04.20. Jan Białkowski - wiceminister rolnictwa
24.04.20. Artur Łącki - Platforma Obywatelska
23.04.20. Dariusz Wieczorek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
22.04.20. Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
21.04.20. Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość
20.04.20. Małgorzata Wysoczańska - radna Trzebiatowa
17.04.2020. Zbigniew Bogucki - Prawo i Sprawiedlwiość
16.04 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
15.04 Katarzyna Kotula - Nowa Lewica/Wiosna
14.04 Profesor Maciej Drzonek - politolog
10.04.20. Ks. dr Grzegorz Adamski, proboszcz parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Będargowie
09.04.20. Maciej Kopeć - wiceminister edukacji narodowej
08.04.20. Łukasz Kadłubowski - Platforma Obywatelska
07.04.20. Przemysław Słowik - Partia Zieloni
06.04.20. Michał Przepiera - zastępca prezydenta Szczecina
03.04.20. Leszek Dobrzyński - Prawo i Sprawiedliwość
02.04.20. Małgorzata Jacyna - Witt - Prawo i Sprawiedliwość
01.04.20. Artur Łącki - Platforma Obywatelska
31.03.20. Zbigniew Zalewski - dyrektor szczecińskiego oddziału ZUS
30.03.20. Jarosław Rzepa - Polskie Stronnictwo Ludowe
27.03.20. Piotr Krzystek - prezydent Szczecina (Bezpartyjni)
26.03.20. Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
25.03.20. Dariusz Wieczorek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
24.03.20. Renata Łażewska - Bezpartyjni
23.03.20. Maciej Kopeć - Prawo i Sprawiedliwość
20.03.20. Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość
19.03.20. Dr n. med. Konrad Jarosz - dyrektor szpitala SPSK nr 1 PUM
18.03.20. Dariusz Adamczuk - Pogoń Szczecin
17.03.20. Łukasz Tyszler - Platforma Obywatelska
16.03.20. Dr hab. Piotr Chrobak - politolog
13.03.20. Profesor Waldemar Tarczyński - ekonomista
12.03.20. Andrzej Niedzielski - Platforma Obywatelska
11.03.20. Piotr Krzystek - prezydenta Szczecina - Bezpartyjni
10.03.20. Krzysztof Soska - zastępca prezydenta Szczecina
09.03.20. Małgorzata Jacyna - Witt - Prawo i Sprawiedliwość
06.03.2020. Paweł Malinowski - radny gminy Dobra
05.03.20. Jakub Kozieł - Konfederacja
04.03.20. Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
03.03.20. Edyta Łongiewska - Wijas - radna niezrzeszona
02.03.20. Piotr Czypicki - Szczeciński Ruch Miejski
1234567